Гурток «Паперові фантазії»

Керівник гуртка Планета Аліна Василівна

            Якщо ти  маєш бажання вчитися, обожнюєш творити, різати, клеїти, ліпити, лагодити, майструвати — тоді тобі до нас, у гурток «Паперові фантазії»! Ми навчимо і допоможемо кожній дитині створювати незвичайні вироби своїми руками.

           Папір – один з найдоступніших і найпопулярніших сучасних матеріалів, пластичні якості якого давно оцінили майстри різних країн. Як матеріал для створення унікальних виробів, папір найбільш доступний, легкий в обробці та здатний зберігати надану форму.

          Цікавими для роботи з папером є різні техніки виконання – паперова аплікація та мозаїка, конструювання з паперу,  квілінг, скрапбукінг, гофрування, ори гамі, паперовий фітодизайн та інші. Вони вчать розрізняти та аналізувати характерні особливості об’ємних форм; формують у здобувачів освіти основи просторового мислення, уміння концентрувати увагу, знаходити кольорове вирішення; стимулюють розвиток допитливості, фантазії, розвивають дрібну моторику рук, виховують акуратність та старанність, інтерес до звичаїв і традицій свого народу та культур народів світу; допомагають виробити естетичний смак.

Папір оживатиме у твоїх руках, набуватиме незвичайних форм. Ти дізнаєшся, які прекрасні поробки можна своїми руками, варто тільки захотіти.

Найкращий спосіб розкрити свою індивідуальність — це показати, на що здатні твої умілі руки. Якщо ти змайструєш для себе якусь річ, то будеш упевнений, що такої немає більше ні в кого.