Гуртки  «Виготовлення виробів з бісеру»  та «Виготовлення сувенірів»

Керівник гуртка Собченко Галина Миколаївна

Бісероплетіння є надзвичайно популярним видом декоративно – ужиткового мистецтва, який активно відроджується і розвивається. У гуртку оволодівають різноманітними техніками плетіння, вивчають основні закони кольорознавства, історію бісероплетіння, новітні тенденції у виготовленні сучасних художніх творів з бісеру.

Вдалим поєднанням кольорів, стилів, технік і бездоганним професійним виконанням звичайну річ можна перетворити на витвір мистецтва. Вихованців на заняттях вчать не тільки умінням та навичкам бісероплетіння, але й розуміти красу, зміст, естетичну насолоду довершеності й досконалості мистецького твору.

Виготовлення сувенірів

Якщо вашій дитині подобається робити руками якісь незвичайні речі зі звичних матеріалів, ласкаво просимо до гуртка «Виготовлення сувенірів», де вона зможе розвинути свої здібності. Під керівництвом керівника гуртка, діти навчаться відчувати матеріал, вміло його поєднувати, експериментувати, виготовляти цікаві та унікальні речі, маленькі шедеври, які можна показати родичам, подарувати друзям або повісити у себе в кімнаті.

Сувеніри та подарунки, виготовлені своїми руками – завжди приємний сюрприз для близьких друзів та рідних людей. Своїми руками можна зробити рамки, шкатулки, картини, колажі, плоскі та об’ємні композиції, панно, іграшки, навчитися складати букети, виготовляти аплікації тощо.

Сувеніри можна виготовляти з будь-яких підручних засобів: картону, кольорового паперу, природніх матеріалів, ниток, дротів, бісеру тощо. Для того, щоб займатися виготовленням сувенірів і подарунків, не обов’язково мати особливі таланти, головне – бажання.

Місце проведення гуртків:

 Лука Мелешківський  ліцей Вінницького  району