Науково-технічний напрямок Вінницького територіального відділення Малої академії наук України (МАН)

Координатор Грушко Валентина Іванівна

к.т.0975003975, 0432670194

       Для допитливих, кмітливих і працьовитих на базі Вінницького національного технічного університету та обласного центру технічної творчості працює науково —  технічний напрямок Вінницького територіального відділення Малої академії наук України (МАН), робота якого направлена на виховання технічної еліти України.

          В секціях технічних і комп’ютерних наук, робототехніки та комп’ютерного  моделювання, математики, фізики, астрономії, економіки та менеджменту можна поглибити та отримати нові знання, створити проєкти та взяти участь у обласних, Всеукраїнських та міжнародних масових заходах.

          Для найуспішніших працюють літні профільні школи НЦ МАН України з математики, фізики, астрономії та можна попрацювати в лабораторії МАН Хлаб , а переможці конкурсу побувати в Швейцарії та ознайомитись з роботою електронного колайдера.

          З манівцями працюють провідні спеціалісти, керівники секцій Вінницького національного технічного університету, методичний супровід  здійснює Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоддю.