Керівник гуртка

Соловей Віктор Володимирович, кандидат педагогічних наук

Молоде покоління шукає чогось для душі? То ж у пошуках азарту, нового й захоплюючого юних мешканців нашого міста запрошуємо до гуртка «Автомоделювання».

Під час занять вихованці мають можливість ознайомитись з історією автомобілебудування, конструкцією автомобілів і технологіями виготовлення моделей. Діти практично засвоюють технологічні прийоми, уміння і навички в проектуванні, виготовленні навичок роботи з різним інструментом, формуванням навичок роботи на верстатному обладнанні.

Суть захоплюючих занять полягає у тому, щоб навчити дітей майструвати власноруч моделі автомобілів з електродвигуном, а потім на спеціальному невеличкому трекові за допомогою пульту керування навчитися керувати моделлю спортивного автомобіля.

Найбільше поєднує вихованців гуртка «Автомоделювання» участь у змаганнях, де відчувається плече друга, «дух» командної боротьби, змога проявити свої здібності та кращі сторони характеру. Воля до перемоги – це основний стимул всієї творчості. Гуртківці беруть участь та стають призерами у змаганнях обласного, всеукраїнського рівнів, мають можливість виконувати спортивні розряди, отримувати почесні звання.

Програма гуртка розрахована на вихованців віком від 8 до 18 років.

Наша адреса: м .Вінниця, вул. Шолом Алейхема, 9, ОЦТТУМ.  Контакти:0674064041

Розклад роботи гуртка:

Понеділок – 16.00-18.35

Середа – 16.00-18.35

Субота – 10.00-12.35 ; 12:40-15:15