Про нас

         Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді – профільний позашкільний навчальний заклад, основним напрямком якого є науково – технічний, що передбачає залучення вихованців до активної діяльності з набуття техніко – технологічних умінь та навичок, розширення наукового світогляду, підготовку до активної науково – дослідницької роботи та оволодіння практичними уміннями і навичками з технічних видів спорту, організацію змістовного дозвілля.

        Талановиті та креативні педагоги Вінницького ОЦТТУМ створюють всі умови для раннього професійного самовизначення і творчого зростання дітей та учнівської молоді!Заняття в гуртках технічної творчості значною мірою впливають на формування  світогляду дітей. Через п’ять-десять років сьогоднішні  вихованці будуть обирати професії, частини яких наразі навіть не існує. Оволодіння більшістю з них буде вимагати від майбутніх студентів, робітників навичок комплексного вирішення проблем, креативності, критичного мислення, розуміння технічних процесів та способів застосування науково-технічних знань в реальному житті. З бажанням йти в ногу з часом, працюємо для розвитку творчого  потенціалу наших гуртківців.

         ОЦТТУМ є координаційно-методичним центром в області з розвитку технічної  та декоративно-ужиткової творчості дітей та  молоді,   і співпрацює   зі станціями юних техніків, районними центрами технічної творчості,   Будинками     (Центрами) дитячої та юнацької творчості, а також із дошкільними, загальноосвітніми та вищими закладами освіти.

   На сьогодні в  ОЦТТУМ 4 відділи:

«ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА»; 

«ПОЧАТКОВЕ ТЕХНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ»;

«СПОРТИВНО ТЕХНІЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ТА КОНСТРУЮВАННЯ»;

«НАВЧАЛЬНО-ТЕХНІЧНИЙ».

DSC_9207