Основи програмування і розробки програм

Керівник гуртка – Стець Андрій Михайлович

Програма гуртка «Основи програмування і розробки програм» розрахована на вивчення школярами віком від 12 років основних засобів мов програмування та сучасних підходів до розробки програм.

Особливий акцент у змісті програми зроблено на вивченні засобів структуризації програми і використанні ефективних структурних рішень, які покращують читабельність програми, забезпечують можливість повторного використання коду, спрощують модернізацію програми і полегшують вивчення і освоєння популярних фреймворків, що призначені для реалізації каркасів програм різного типу.

Поєднання вивчення основ програмування з використанням фреймворків дозволяє швидко отримувати програмне рішення, яке забезпечує виконання потрібних функцій, а потім експериментувати на його основі, вивчаючи програмні засоби та архітектурні шаблони, що у ньому використовуються.

На даний час, заняття націлені на освоєння засобів мови C#, ознайомлення з принципами створення віконних програм на основі засобів бібліотеки віконних компонентів Windows Forms та створення веб-застосувань засобами фреймворка ASP.NET MVC.

Навчальний матеріал адаптований до занять з вихованцями різного рівня підготовленості, але передбачається наявність базових знань користувача персонального комп’ютера.

Вихованцям, які раніше вивчали відповідні програмні засоби, пропонуються індивідуальні завдання підвищеної складності.

Розклад занять  гуртка:

СуботаНеділяМісце проведення
      ОЦТТУМ