Обласний семінар керівників гуртків ПТМ 25.11.2014 (фоторепортаж)

 

Підготувала: Заєць Людмила Петрівна, методист ОЦТТУМ

Дата публікації: 25.11.2014


25 листопада 2014 року на базі Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді пройшов обласний семінар керівників гуртків ПТМ на тему: «Розвиток критичного мислення засобами технічної творчості в учнів молодшого шкільного віку». У семінарі взяли участь 22 керівники гуртків районних позашкільних закладів та 10 педагогів ОЦТТУМ. Не взяли участь у семінарі Жмеринський, Козятинський, Могилів-Подільський, Немирівський, Оратівський, Піщанський, Теплицький, Тульчинський, Чечельницький, Ямпільський райони м.Козятин, м.Хмільник, м.Могилів-Подільський.

Перед учасниками семінару виступила Пилипчук О.Г., заввідділом ОЦТТУМ, яка зробила аналіз рівня підготовки команд районних ПНЗ до обласних змагань з ПТМ.

Заєць Л.П, методист ОЦТТУМ, презентувала фотозвіт Всеукраїнської виставки робіт гуртківців молодшого шкільного віку та підвела підсумки обласної виставки ПТМ.

Крім цього, учасникам семінару було представлено методичні матеріали керівників гуртків ОЦТТУМ за підсумками роботи над методичною темою. Зі своїми презентаціями виступили:

-        Сайнецька О.П. з темою: Психолого-педагогічні аспекти розвитку креативного мислення на заняттях ПТМ та Оригамі»;

-        Місюра Ю.В. з презентацією: «Самостійна робота, як засіб активізації пізнавальної діяльності у гуртковій роботі»;

-        Заєць Л.П. з темою «Метод проектування в процесі особистісно-орієнтованого навчання та виховання молодших школярів».

Для учасників семінару була проведена гра-подорож «Острів скарбів» та майстер-клас по виготовленню іграшок з готових геометричних форм (Вітковська Н.В).

Під час засідання обласного методичного об'єднання керівників гуртків початкового технічного моделювання були обговорені перспективи проведення обласних масових заходів з молодшими школярами.

На завершення, учасники семінару відвідали обласну виставку «Мистецтво оригамі».