ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (м. Львів 26.03-2.04.2011р.)

 

Підготувала: Почапська Надія Іванівна, керівник астрономічного гуртка-методист

 

Дата публікації: 07.04.2011

 

Участь команди Вінницької області у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (м. Львів 26.03-2.04.2011р.)

 

 Згідно наказу Управління освіти і науки Вінницької обласної адміністрації №105 від 09.03.2011р, на ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії, яка відбувалася у м. Львові з 26.03 по 2.04.2011р., була відряджена команда Вінницької області у складі:

1.Богданова Дмитра, учня 9 класу НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів гуманітарно-естетичного колежу №29 м. Вінниці, гуртківця астрономічного гуртка ОЦТТУМ.

2. Кметюка Анатолія, учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Оратів Оратівського району.

Керівник команди - керівник астрономічного гуртка-методист Почапська Н.І.

 

За підсумками результатів трьох турів І  Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії, Богданов Дмитро - учень 9 класу, гуртківець астрономічного гуртка ОЦТТУМ, який виступав за 10 клас, нагороджений  дипломом ІІ ступеня

Крім того, рішенням журі олімпіади Богданов Дмитро включений до складу Всеукраїнської збірної для підготовки до участі у Міжнародній учнівській олімпіаді з астрономії.

Перебуваючи у Львові, учні відвідали астрономічну обсерваторію Національного університету імені Івана Франка, побували на екскурсіях: на метеостанції, по м. Львів, в музеї історії релігії.

Прослухали цікаві лекції: академіка НАК України, директора Головної обсерваторії НАК України В.С. Кислюка «Місяць на небі» та професора  львівського Національного університету імені Івана Франка «Реліктове випромінювання і приховані складові Всесвіту».

Такими гуртківцями, як Богданов Дмитро може гордитись не тільки ОЦТТУМ, але й вся Вінниччина.