Обласний семінар керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва на тему «Проектна діяльність в гуртках декоративно-ужиткового мистецтва» 2016

Підготувала:Вітковська Наталя Вікторівна, методист ОЦТТУМ   

Дата публікації: 03.10.2016р.

 

28 вересня 2016 року на базі Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний семінар керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва на тему «Проектна діяльність в гуртках декоративно-ужиткового мистецтва».

В роботі семінару взяли участь 36 педагогів з 20 районів та міст області.

Семінар складався з двох частин.

З вітальними словами до гостей звернувся Жупанов Петро Прокопович, директор Вінницького ОЦТТУМ, який зробив короткий аналіз декоративно-ужиткового напрямку в області, участь районів в обласних та всеукраїнських масових заходах  та побажав усім присутнім на семінарі плідної співпраці, натхнення, невичерпної енергії й нових ідей.

У теоретичній частині змістовно розкрили поняття проектної діяльності: тема, мета, цілі, типи проектів, етапи роботи над проектом та приклади реалізованих творчих проектів у гуртковій роботі Вітковська Наталя Вікторівна, методист ОЦТТУМ та Місюра Юлія Володимирівна, керівник гуртка ОЦТТУМ.

Практична частина семінару складалася з двох майстер-класів. Кожен майстер-клас, проведений талановитими керівниками для учасників семінару, був випробуванням своїх творчих сил і майстерності, зустріччю  з новим.

Творча атмосфера панувала на майстер-класі Павлик Світлани Корніївни, керівника гуртка комунального закладу "Жмеринський міський центр позашкільної роботи". Під час виготовлення виробу «Англійський бант з атласних стрічок», керівник гуртка не тільки ознайомила учасників семінару з технікою канзаші, а й дала можливість самотужки виготовити прикрасу.

З задоволенням працювали учасники семінару на майстер-класі «Патріотичний оберіг» з плетіння бісером, який провела Триндюк Надія Богданівна, керівник гуртка Калинівського районного Будинку дитячої творчості. Велике бажання самостійно створити оберіг, який мав патріотичний характер, змусило присутніх поринути у творчий процес роботи. Очі горіли, руки працювали, створюючи неперевершені янголятка.

Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді висловлює подяку всім учасникам семінару і бажає в подальшій роботі натхнення. Нехай участь у семінарі підніме кожного на нову сходинку майстерності.