ІІІ Всеукраїнська виставка-звіт «Країна юних майстрів»

Підготував: Черниця Валерій Дмитрович, методист ОЦТТУМ

 

 Дата публікації: 06.03.2013


ІІІ Всеукраїнську виставку-звіт дитячої творчості «Країна юних майстрів», яка проходила 28 лютого 2013 року в Київському Палаці дітей та юнацтва, відвідали Президент України Віктор Янукович,  Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, представники центральних та регіональних органів виконавчої влади.

У ІІІ виставці-звіті  взяли участь від Вінницького ОЦТТУМ:

Довбуш Олександр Володимирович, гуртківець МНВЦ „Спадщина”, учень 10 класу СЗШ Ι-ΙΙΙст. №2 м. Ладижина;

- Черниця Валерій Дмитрович, методист ОЦТТУМ;

- Крот Анатолій Іванович, методист ОЦТТУМ.

     На Всеукраїнській виставці-звіті з участю адміністрації Президента України від Вінницької області демонструвалась діюча модель вібраційного млина (конструкція моделі захищена Патентом України). Новий вібраційний млин забезпечує енергозбереження до 60%  в порівнянні з діючими кращими зразками, а якість помелу (фракційність) в 5 раз меншу.

Також був продемонстрований новий цифровий термометр з розширеним діапазоном вимірювання (від 700оС до 1200оС) та новою конструкцією давача температури та електронний акселерометр на базі мікроконтролера для визначення оптимальної траєкторії руху металевих шарів в млині.

З експонатом ознайомились Президент України, міністр освіти і науки, кореспонденти провідних телеканалів України та всі бажаючі.

 Гуртківець Довбуш О. Д. нагороджений Дипломом УДЦПО за участь в виставці-звіті та футболкою з відповідним написом.