Обласний семінар – практикум керівників гуртків початкового технічного моделювання

Підготувала: Заєць Людмила Петрівна, методист ОЦТТУМ   

Дата публікації: 24.02.2016

 

10 лютого 2016 року на базі Вінницького ОЦТТУМ пройшов обласний семінар – практикум керівників гуртків початкового технічного моделювання на тему «Сучасні педагогічні технології в роботі гуртків ПТМ». У семінарі взяли участь 22 керівника гуртка ПТМ  з 18 позашкільних закладів  області.

Про професійний портрет педагога-позашкільника, вимоги, що ставить суспільство до професії  педагога  розповіла присутнім  Грушко Валентина  Іванівна,  методист ОЦТТУМ.

Вітковська Наталія Вікторівна презентувала учасникам семінару виступ на тему: «Сучасні педагогічні технології в роботі гуртків ПТМ».

Про особливості форм та методів, що використовуються у роботі з дітьми з особливими потребами розповіла Місюра Юлія Володимирівна – керівник гуртка «Тістопластика».

Заєць Людмила Петрівна, методист ОЦТТУМ, презентувала фотозвіт Всеукраїнської виставки робіт гуртківців молодшого шкільного віку та підвела підсумки обласних масових заходів з ПТМ.

Учасники семінару обговорили умови проведення обласних масових заходів з ПТМ  у 2016 році та внесли зміни в УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ ПТМ. Так, на виставку представляються роботи, виготовлені в гуртках початкового технічного моделювання, за такими розділами експозицій:

1.     Найпростіші авто-, авіа-, судно- та ракетомоделі;

2.     Найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми;

3.     Ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки;

4.     Паперове моделювання і PaperCraft;

5.     Макети будівель.

З кожного розділу приймається лише один експонат. Габаритні розміри експонатів обмежені (не більше 50×50×50см).

Крім цього, для учасникам семінару педагоги Центру провели майстер-класи з виготовлення паперових іграшок у техніці форматного конструювання.