Обласні змагання з автомодельного спорту (радіокеровані моделі)

 

Підготувала: Ужун Людмила Василівна, методист ОЦТТУМ   

Дата публікації: 07.06.2016р.

 

В період з 02 по 03.06.2016 р. на базі закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради» були проведені обласні змагання з автомодельного спорту (радіокеровані моделі).

В змаганнях взяли участь 6 команд з Гайсинського, Тульчинського, Літинського, Іллінецького, Вінницького районів та ОЦТТУМ – всього 24 учасників із 74 моделями автомобілів. В порівнянні з минулим роком  кількість команд зменшилась на 1команду.

Змагання з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) відносяться до особисто-командних змагань. Команди області змагались в  класах моделей: РЦБ, РЦЕ-10, РЦЕ-12, ДТМ-10, Багі – 10 Е 2 WD, 4 WD. Командна першість визначалась за сумою 5 балів  найкращих результатів в кожному класі моделей.

В класі «РЦБ» брала участь найбільша кількість гуртківців – 21. Представники 6 команд продемонстрували гарну підготовку та майстерність.

Змагання з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) продемонстрували зростання спортивно-технічної майстерності гуртківців, їх теоретичної підготовки, що свідчить про цілеспрямовану роботу керівників гуртків. Під час технічного огляду моделей суддівська колегія відзначила професійність виконання копій автомобілів, їх проектування, конструювання, дизайну, матеріалознавства, та технологій роботи на металообробному устаткуванні.

Команди переможці:

ü І місце – команду Гайсинської районної станції юних техніків;

ü ІІ місце - команду Обласного центру технічної творчості учнівської молоді;

ü ІІІ місце – команду комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Іллінецького районної ради.