Церемонія посвяти в юні техніки 14.10.2014

Підготувала: Вітковська Валентина Станіславівна, заступник директора
з навчально-виховної роботи ОЦТТУМ

 Дата публікації: 29.10.2014

14 жовтня 2014 року  на площі  імені Тараса Шевченка  в м. Вінниці відбулась    3-тя щорічна церемонія посвяти  вихованців Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді в юні техніки.  

 

 


Цей день став абсолютно незвичайним й довгоочікуваним, особливо для «винуватців» цього свята і назавжди викарбує в історії  їхнього життя нову сторінку, ім'я якій -  ГУРТКІВЕЦЬ.

 У 2014-2015 н. р. 326 вихованців поповнили давно вже створену родину «цілеспрямованих, відповідальних, скерованих на успіх, творчих, працьовитих та креативних», які й надалі творитимуть майбутнє  та продовжуватимуть  історію технічної творчості.

На святі були присутні батьки, активісти дитячого парламенту «Юний технік», педагоги, гості. 


Директор ОЦТТУМ   Жупанов Петро Прокопович, привітав  юних техніків з цією визначною подією в їх житті   та побажав їм успіху в навчанні, в усіх  їх звершеннях та грандіозних планах.

Старші вихованці, під гімн юних техніків  та оплески  присутніх вручили своїм новим друзям значки  із зображенням емблеми ОЦТТУМ.

Юні техніки подякували за любов до  них та віру в їх можливості.І, символічно для цього дня,   діти запустили жовто-блакитні кульки Миру і Єдності.