Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів «Ми – діти України!» 22-25.08.13

 

Підготувала: Свята Зоя Іванівна, завідуюча інструктивно-методичним відділом

Дата публікації: 11.09.2013

 

Про участь Вінницької області у Всеукраїнському конкурсі юних фотоаматорів «Ми – діти України!»

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 року №1409 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2013 рік» з 22 по 25 серпня ц.р. у місті Кременчуці Полтавської області Українським державним центром позашкільної освіти   було проведено

Всеукраїнський відкритий конкурс юних фотоаматорів

«Ми – діти України!».

В конкурсі  взяли участь 15 фотостудій ( 45 учасників) з 15 регіонів України.

Перше командне місце в конкурсі  «Ми – діти України» вибороли вихованці фототехнічного гуртка Тульчинського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді ( керівник гуртка Максименко Євгеній Валерійович).

 В особистій першості нагороджені гуртківці Тульчинського РЦНТТУМ

-   Комаровський Віталій за роботу  «Вже пора» (номінація «Пейзаж») - І місце, за роботу  «Проти системи» (номінація «Позажанрове фото») -  ІІ місце

-   Мороз Владислав за роботу «Святе сяйво» (номінація «Архітектура») - І місце, за роботу «Радісна мить» ( номінація «Жанр») – ІІІ місце.

 Грамотами Українського державного центру позашкільної освіти за добросовісну багаторічну працю та вагомий внесок у розвиток  дитячої кінофототворчості України нагороджені:

-   Максименко Євгеній Валерійович, керівник фотоотехнічного гуртка Тульчинського РЦНТТУМ;

-   Крот Анатолій Іванович. методист Вінницького ОЦТТУМ